Leasing Gdańsk

Leasing Gdańsk Opti Finance – Oferujemy najkorzystniejszą ofertę finansowania na gdańskim rynku leasingu. Nasz zespół wykwalifikowanych ekspertów współpracuje z 10 firmami leasingowymi oraz 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi. Dzięki dostępowi do tak bogatej oferty leasingowej możemy wybrać propozycję dostosowaną do potrzeb klienta oraz finansowanego przedmiotu. Stawiając na Opti Finance wybierasz przejrzysty leasing na uczciwych warunkach. Pomagamy w finansowaniu samochodów, maszyn i nie tylko. Z nami sfinansujesz każdą inwestycję na preferencyjnych warunkach.

Rodzaje leasingu

Leasing występuje w dwóch najpopularniejszych wariantach: leasing operacyjny, leasing finansowy. Jak je rozróżnić oraz na jaki się zdecydować? Poniżej opisujemy czym charakteryzują się obie opcje.

Leasing operacyjny

W tej formie leasingu comiesięczna rata oraz opłata początkowa stanowią koszty uzyskania przychodu leasingobiorcy. Leasing operacyjny umowa na podstawie, które leasingodawca nabywa przedmiot a następnie udostępnia leasingobiorcy przedmiot za ustaloną opłatą. Minimalny okres trwania leasingu to 40% okresu standardowej amortyzacji. W przypadku aut osobowych taki okres trwa 5 lat (minimalny okres leasingu wynosi zatem 2 lata). Leasingobiorca jest zobowiązany do wykupu przedmiotu na koniec trwania umowy. Sam wykup stanowi osobną, obowiązkową transakcję. Informacje o leasingu operacyjnym nie są umieszczane w bazie BIK.

Leasing finansowy

Opti Finance Gdańsk - Jesteśmy zespołem, który od lat zajmuje się branżą finansowo ubezpieczeniową, leasing dowolnej inwestycji ani kredyt samochodowy nie stanowią dla nas tajemnic. Wspólnie obsłużyliśmy kilkaset umów leasingowych oraz kredytów. Opti Finance to nie tylko leasing Gdańsk, specjalizujemy się też w ubezpieczeniach, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdą inwestycję. Opti Finance Gdańsk to partner jednej z największych Polskich multiagencji. Dzięki tej współpracy oferujemy najlepsze ceny oraz warunki ubezpieczeń oraz leasingu. Dla nas liczą się ludzie, na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta.

O nas

Opti Finance Gdańsk – Jesteśmy zespołem, który od lat zajmuje się branżą finansowo ubezpieczeniową, leasing dowolnej inwestycji ani kredyt samochodowy nie stanowią dla nas tajemnic. Wspólnie obsłużyliśmy kilkaset umów leasingowych oraz kredytów. Opti Finance to nie tylko leasing Gdańsk, specjalizujemy się też w ubezpieczeniach, dlatego jesteśmy w stanie kompleksowo obsłużyć każdą inwestycję. Opti Finance Gdańsk to partner jednej z największych Polskich multiagencji. Dzięki tej współpracy oferujemy najlepsze ceny oraz warunki ubezpieczeń oraz leasingu. Dla nas liczą się ludzie, na pierwszym miejscu stawiamy dobro klienta.

Co można wziąć w leasing?

 

Opti Finance pomaga w uzyskaniu leasingu niezależnie od rodzaju inwestycji. Z nami możesz wziąć w leasing samochód, maszyny, nieruchomości czy ekspres do kawy. Zapewniamy kompleksowe wsparcie podczas całego procesu uzyskania finansowania.

Leasing samochodów Gdańsk

Oferujemy kompleksowe doradztwo i wsparcie już na etapie wyboru auta. W Opti Finance nasze zaangażowanie zaczyna się na wczesnym etapie finansowania zakupu samochodu. Z nami leasing auta staje się prostszy. Stawiając na naszą firmę wybierasz różnorodną ofertę oraz tańszy leasing bez zbędnych pośredników. Dzięki pominięciu prowizji dealera możemy zaoferować bardziej konkurencyjną ofertę niż w autoryzowanym salonie.

Leasing aut używanych Gdańsk

Często słyszymy pytannie czy oferujemy leasing aut używanych. Tak. Pomagamy w uzyskaniu leasingu na auta do 11 roku eksploatacji. Oznacza to, że w dniu składania wniosku możemy wziąć w leasing nawet 8 letnie auto na maksymalny okres 3 lat. Finansujemy auta z rynku wtórnego na preferencyjnych warunkach. Zadzwoń do nas i odbierz spersonalizowaną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Opti Finance to gwarancja niskiego oprocentowania.

Leasing maszyn Gdańsk

Leasing maszyn, Gdańsk i okolice. Dopasujemy ofertę oraz pomożemy w uzyskaniu pozytywnej decyzji wniosku o leasing maszyn. Współpracujemy z 10 firmami leasingowymi dlatego będziemy w stanie pomóc w wyborze najlepszej oferty. Ostatecznie wybrana opcja leasingu będzie więc dostosowana do konkretnej maszyny. Kompleksowe wsparcie jakie zapewniamy sprawia, że proces rozpoczęcia leasingu staje się znacznie mniej zawiły. Profesjonalny konsulting w leasingu maszyn to nasza domena.

Firmy Leasingowe

Współpracujemy z 10 firmami leasingowymi, starając się dobrać ofertę w zależności od potrzeb klienta i finansowanego przedmiotu

Zrealizowane inwestycje

Kontakt

Leasing Gdańsk Opti Finance - Leasing samochodów i maszyn

Obrońców Westerplatte 35, 80-317 Gdańsk

FAQ

Zakup pojazdu od osoby prywatnej wiąże się z podpisaniem umowy kupna-sprzedaży. Aby sfinansować taką umowę należy skorzystać z kredytu samochodowego.

Tak. W leasingu można finansować auta używane, nawet do 11 roku eksploatacji na koniec finansowania. Oznacza to, że na dzień wniosku możemy sfinansować 8 letnie auto na maksymalnie 3 lata leasingu.

Na obowiązkach leasingobiorcy ciąży terminowe wywiązywanie się z płatności zgodnie z otrzymywanymi fakturami. Ponadto po stronie leasingobiorcy jest kwestia ubezpieczenia pojazdu, opłacenia polisy i dostarczenia jej w przewidzianych terminach do leasingodawcy.

Stawiając na Opti Finance Gdańsk otrzymujesz korzystny cenowo leasing i ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz rodzaju inwestycji. Nasz zespół specjalistów pomoże nie tylko w procesie wyboru leasingu. Zapewniamy też pełne wsparcie na etapie wyboru auta.

W zależności od podpisanej umowy leasingowej, najczęściej leasingobiorca zobowiązany jest do wykupu pojazdu. W przypadku kiedy została podpisana umowa najmu długoterminowego, która de facto jest umową leasingu w świetle polskiego prawa, leasingobiorca ma prawo, ale nie obowiązek do zakupu auta na koniec umowy.

Zawieszenie działalności nie ma wpływu na trwającą umowę leasingową. Nadal wystawiane są FV za kolejne raty leasingowe. Problem powstaje kiedy leasingobiorca zamyka działalność – w takiej sytuacji następuje zamknięcie umowy leasingu i natychmiastowe rozliczenie pozostałej kwoty do spłaty.

W zależności od sytuacji i potrzeb klienta, nie ma precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie. W sytuacji kiedy leasingobiorca ma zamiar sprzedać auto po umowie leasingowej jako osoba prywatna, można wskazać umowę o parametrach o dowolnej opłacie wstępnej, okresie trwania 35 miesięcy i wykupie 1%.