Leasing Warszawa

Leasing Warszawa Opti Finance jest to firma oferująca najbardziej konkurencyjną ofertę finansowania na Warszawskim rynku leasingowym. W skład zespołu wchodzą wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze służą klientom pomocą. Współpracują oni z 10 firmami leasingowymi oraz 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu klient zyskuje dostęp do bardzo różnorodnej oferty leasingowej. Firma dzięki powyższym atutom jest w stanie wybrać najlepszą propozycję dostosowaną do potrzeb oraz preferencji klienta. Dzięki temu, że wybierasz Opti Finance zyskujesz konkurencyjną ofertę dostosowaną do najwyższych standardów. Nasza firma pomaga w finansowaniu m.in. samochodów i maszyn.

Rodzaje leasingu

Jeśli zastanawiasz się nad tym, jakie rodzaje leasingu możesz wybrać odpowiedź jest prosta. Wybierasz leasing operacyjny lub leasing finansowy. Jeśli chcesz wiedzieć czym charakteryzuje się jeden i drugi koniecznie przejdź do dalszej części artykułu.

Leasing operacyjny

Jeśli wybierzesz leasing operacyjny podpisana zostanie umowa dzięki, której sfinansujemy przedmiot wskazany przez Ciebie. W tym przypadku zakupu tego produktu dokonuje firma leasingowa, żeby później udostępnić go nam na warunkach określonych w umowie. Rzecz jasna zapisane jest, że zobowiązujesz się do wykupu finansowanego przedmiotu po okresie wyznaczonym w umowie. Leasing może trwać minimalnie 40% standardowego czasu amortyzacji. Biorąc cokolwiek w leasing musisz liczyć się z comiesięcznymi ratami oraz z koniecznością uiszczenia opłaty początkowej. Co ważne ten model leasingu nie wpływa na zdolność kredytową BIK.

Leasing finansowy

Z kolei przy leasingu finansowym to właśnie leasingobiorca ponosi koszty związane z podatkami. Czas trwania takiego modelu leasingu wynosi min. 6 miesięcy. Już przy uiszczaniu opłaty wstępnej jesteś zobowiązany do zapłaty podatku VAT. Rzeczy jasna w trakcie trwania umowy nie można zmieniać jej warunków. Niemożliwa jest także cesja. Ten model leasingu wpływa już na Twoją zdolność kredytową w BIK.

O nas

Opti Finance Warszawa jest zespołem wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy zawsze stawiają dobro klienta na pierwszym miejscu. Dzięki temu możesz dostać pomoc i wsparcie na najwyższym poziomie. Od kilku lat zapewniamy naszym klientom opiekę w branży finansowej oraz ubezpieczeniowej. Możemy pochwalić się ogromną ilością sfinalizowanych umów leasingowych, oraz kredytowych co przekłada się na zadowolenie setek klientów. Stawiając na ciągły rozwój możemy świadczyć kompleksowe usługi dla naszych klientów. Opti Finance zajmuje się nie tylko świadczeniem ich w Warszawie, ale również dzięki współpracy z kilkunastoma firmami leasingowymi oraz bankami na terenie całej Polski. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi przedsiębiorstwami w branży mamy najkorzystniejsze ceny oraz ofertę idealnie dostosowaną do potrzeb każdego klienta.

Co można wziąć w leasing?

 

Firma Opti Finance pomoże Ci uzyskać leasing przy każdego rodzaju inwestycji. Dzięki nam możesz wziąć w leasing samochód, nieruchomości czy robota kuchennego. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia. Nasz zespół zagwarantuje Ci pomoc na każdym etapie leasingu.

Leasing samochodów Warszawa

Oprócz powyżej opisanych kompleksowych usług oferujemy również wsparcie przy wyborze samochodu lub lodówki. Możesz być pewien, że nasi specjaliści znajdą ten jeden jedyny, najlepszy, wymarzony produkt dla Ciebie. Jeśli zdecydujesz się na wybór naszej firmy zyskasz nie tylko bogatą ofertę produktów, lecz także najtańszy leasing. Teraz finansowanie staje się jeszcze prostszy czyż nie?

Leasing aut używanych Warszawa

Oczywiście jeśli tylko masz na to ochotę w leasing możesz wziąć również samochód używany. Nasza firma pomaga w uzyskaniu leasingu na auta do 11 roku eksploatacji. W praktyce oznacza to tyle, że w dniu składania wniosku możesz wziąć w leasing np. 8-letnie auto na maksymalny okres 3 lat. Dzięki temu, że wybrałeś naszą firmę zrobisz to wszystko na najkorzystniejszych warunkach. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz spersonalizowaną ofertę.

Leasing maszyn Warszawa

Leasing maszyn, Warszawa i okolice. Jeśli zależy Ci na zakupie maszyn w formie leasingu to doskonale trafiłeś. Nasz zespół z pewnością pomoże Ci uzyskać ich finansowanie. Dzięki temu, że współpracujemy z 10 firmami leasingowymi będziemy mogli znaleźć idealną ofertę. To jaki model leasingu wybierzesz zależy tylko od Twoich wymagań, wybrana opcja będzie zatem dostosowana do konkretnej maszyny. Z naszą pomocą leasing stanie się dla Ciebie o wiele mniej skomplikowany.

Firmy Leasingowe

Współpracujemy z 10 firmami leasingowymi, starając się dobrać ofertę w zależności od potrzeb klienta i finansowanego przedmiotu

Zrealizowane inwestycje

Kontakt

Leasing Warszawa Opti Finance - Leasing samochodów i maszyn

Hoża 43/49, 00-681 Warszawa

Drugi oddział

Leasing Warszawa Opti Finance - Leasing samochodów i maszyn

Jana Pawła Woronicza 33, 02-640 Warszawa

FAQ

Zakup pojazdu od osoby prywatnej wiąże się z podpisaniem umowy kupna-sprzedaży. Aby sfinansować taką umowę należy skorzystać z kredytu samochodowego.

Tak. W leasingu można finansować auta używane, nawet do 11 roku eksploatacji na koniec finansowania. Oznacza to, że na dzień wniosku możemy sfinansować 8 letnie auto na maksymalnie 3 lata leasingu.

Na obowiązkach leasingobiorcy ciąży terminowe wywiązywanie się z płatności zgodnie z otrzymywanymi fakturami. Ponadto po stronie leasingobiorcy jest kwestia ubezpieczenia pojazdu, opłacenia polisy i dostarczenia jej w przewidzianych terminach do leasingodawcy.

Stawiając na Opti Finance Warszawa otrzymujesz korzystny cenowo leasing i ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz rodzaju inwestycji. Nasz zespół specjalistów pomoże nie tylko w procesie wyboru leasingu. Zapewniamy też pełne wsparcie na etapie wyboru auta.

W zależności od podpisanej umowy leasingowej, najczęściej leasingobiorca zobowiązany jest do wykupu pojazdu. W przypadku kiedy została podpisana umowa najmu długoterminowego, która de facto jest umową leasingu w świetle polskiego prawa, leasingobiorca ma prawo, ale nie obowiązek do zakupu auta na koniec umowy.

Zawieszenie działalności nie ma wpływu na trwającą umowę leasingową. Nadal wystawiane są FV za kolejne raty leasingowe. Problem powstaje kiedy leasingobiorca zamyka działalność – w takiej sytuacji następuje zamknięcie umowy leasingu i natychmiastowe rozliczenie pozostałej kwoty do spłaty.

W zależności od sytuacji i potrzeb klienta, nie ma precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie. W sytuacji kiedy leasingobiorca ma zamiar sprzedać auto po umowie leasingowej jako osoba prywatna, można wskazać umowę o parametrach o dowolnej opłacie wstępnej, okresie trwania 35 miesięcy i wykupie 1%.