Leasing Wrocław

Opti Finance oferuje Państwu najbardziej korzystną propozycję finansowania we Wrocławiu. Stawiając na naszą firmę, uzyskują Państwo dostęp do ofert 10 różnych firm leasingowych, a także aż 30 zakładów ubezpieczeniowych, dzięki czemu najważniejszą kwestią przy wyborze leasingu stają się Państwa potrzeby, a nie ograniczenia. Leasing Wrocław to nasza specjalność, pomagamy pozyskać finansowanie samochodów osobowych, służbowych, pojazdów ciężarowych i nie tylko – wszystko na preferencyjnych, prostych warunkach.

Rodzaje leasingu

Z Opti Finance mogą Państwo skorzystać z dwóch najpopularniejszych rodzajów leasingu – operacyjnego oraz finansowego. Poniżej wyjaśnimy różnice między nimi, a także podpowiemy, kiedy konkretna opcja może Państwu odpowiadać.

Leasing operacyjny

Zawierając umowę leasingu operacyjnego wskazują Państwo konkretny przedmiot, który zakupi leasingodawca. Następnie udostępni on Państwu zakupioną własność na ustalonych wcześniej warunkach, dzięki czemu będą Państwo mogli swobodnie z niej korzystać bez konieczności samodzielnego jej kupna. Po zakończeniu okresu finansowania będziecie Państwo jednak zobowiązani do wykupienia takiego przedmiotu. Okres leasingu wynosi jednak przynajmniej 40% czasu amortyzacji (czyli, w przypadku aut osobowych - 24 miesiące), podczas których z pewnością zgromadzą Państwo niezbędne środki - zwłaszcza, że jest to kwestia negocjowana indywidualnie. Leasingobiorca, czyli Państwo, jest również zobowiązany do pokrycia opłaty początkowej, a także regularnego opłacania comiesięcznych, indywidualnie dobieranych rat. Ważne: Skorzystanie z takiej formy leasingu NIE obniża Państwa zdolności kredytowej w bazach typu BIK.

Leasing finansowy

Korzystając z leasingu finansowego, muszą Państwo pamiętać, że amortyzacja przedmiotu jest Państwa odpowiedzialnością. Umowa leasingu zawierana jest na przynajmniej 6 miesięcy, a podczas jej trwania zabronione jest zmienianie jej warunków, czy dokonywanie przez leasingodawcę cesji wierzytelności. Wybierając ten model leasingu, zostaną Państwo obciążeni takimi kosztami, jak amortyzacja oraz odsetki. Oba rodzaje leasingu różnią się od siebie pod względem podatkowym.

O nas

Leasing Wrocław Opti Finance służy pomocą i doradztwem w sprawach finansowych oraz ubezpieczeniowych. Zatrudniamy kilkuset doświadczonych pracowników, którzy zrealizowali łącznie kilkaset różnych umów leasingowych i kredytowych. Dobro klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na jednoczesną współpracę z wieloma leasingodawcami i firmami kredytowymi, aby móc zaproponować mu jak najlepsze rozwiązanie. Opti Finance usługi świadczy nie tylko w stolicy Dolnego Śląska, ale na terenie całego kraju, współpracując z jedną z największych multiagencji w Polsce. Sprawia to, że mamy prawdopodobnie najlepsze ceny na rynk i możemy śłużyć pomocą przy bardzo wielu rodzajach umów leasingowych.

Co można wziąć w leasing?

Służymy pomocą w wielu różnych sytuacjach – niezależnie od tego, jakiego pojazdu Państwo potrzebują, na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie. Z nami mogą Państwo pozyskać jednak nie tylko samochody czy maszyny, ale również sprzęt AGD, artykuły wyposażenia biurowego, czy same nieruchomości

Leasing samochodów Wrocław

W Opti Finanse mogą Państwo liczyć na profesjonalną pomoc już od najwcześniejszego etapu, czyli od poszukiwania samego auta. Nie współpracujemy z żadnymi dodatkowymi pośrednikami, co oznacza, że leasing z nami będzie dla Państwa wyjątkowo atrakcyjny pod względem kosztów. Oferujemy leasing atrakcyjniejszy niż w salonie, ponieważ nie zapłacą Państwo nawet prowizji dla dilera.

Leasing aut używanych Wrocław

Pośród naszej szerokiej oferty znajdą Państwo również usługę leasingu aut używanych. Dzięki naszej pomocy, przy 3-letnim terminie leasingu mogą Państwo uzyskać nawet 8-letni pojazd (maksymalny okres eksploatacji auta wynosi 11 lat), Każdemu z klientów jestesmy w stanie zaproponować indywidualną pomoc skrojoną pod jego potrzeby i możliwości.

 

Leasing maszyn Wrocław

Świadczymy również usługi leasingu maszyn we Wrocławiu i okolicach. Współpracujemy z aż 10 firmami leasingowymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać optymalną propozycję dla każdego klienta. Niezależnie od tego, jakiej konkretnie maszyny Państwo potrzebujecie – sprawimy, że proces leasingu będzie szybszy i o wiele mniej skomplikowany, niż w przypadku konkurencyjnych firm.  Leasing maszyn to jedna z naszych podstawowych specjalizacji – świadczymy najwyższej jakości pomoc od początku do końca.

Firmy Leasingowe

Współpracujemy z 10 firmami leasingowymi, starając się dobrać ofertę w zależności od potrzeb klienta i finansowanego przedmiotu

Zrealizowane inwestycje

Kontakt

Leasing Wrocław Opti Finance - Leasing samochodów i maszyn

Motylkowa 6, 52-209 Wrocław

FAQ

Zakup pojazdu od osoby prywatnej wiąże się z podpisaniem umowy kupna-sprzedaży. Aby sfinansować taką umowę należy skorzystać z kredytu samochodowego.

Tak. W leasingu można finansować auta używane, nawet do 11 roku eksploatacji na koniec finansowania. Oznacza to, że na dzień wniosku możemy sfinansować 8 letnie auto na maksymalnie 3 lata leasingu.

Na obowiązkach leasingobiorcy ciąży terminowe wywiązywanie się z płatności zgodnie z otrzymywanymi fakturami. Ponadto po stronie leasingobiorcy jest kwestia ubezpieczenia pojazdu, opłacenia polisy i dostarczenia jej w przewidzianych terminach do leasingodawcy.

Stawiając na Opti Finance Wrocław otrzymujesz korzystny cenowo leasing i ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb oraz rodzaju inwestycji. Nasz zespół specjalistów pomoże nie tylko w procesie wyboru leasingu. Zapewniamy też pełne wsparcie na etapie wyboru auta.

W zależności od podpisanej umowy leasingowej, najczęściej leasingobiorca zobowiązany jest do wykupu pojazdu. W przypadku kiedy została podpisana umowa najmu długoterminowego, która de facto jest umową leasingu w świetle polskiego prawa, leasingobiorca ma prawo, ale nie obowiązek do zakupu auta na koniec umowy.

Zawieszenie działalności nie ma wpływu na trwającą umowę leasingową. Nadal wystawiane są FV za kolejne raty leasingowe. Problem powstaje kiedy leasingobiorca zamyka działalność – w takiej sytuacji następuje zamknięcie umowy leasingu i natychmiastowe rozliczenie pozostałej kwoty do spłaty.

W zależności od sytuacji i potrzeb klienta, nie ma precyzyjnej odpowiedzi na to pytanie. W sytuacji kiedy leasingobiorca ma zamiar sprzedać auto po umowie leasingowej jako osoba prywatna, można wskazać umowę o parametrach o dowolnej opłacie wstępnej, okresie trwania 35 miesięcy i wykupie 1%.